Klaudyna Maciąg

Klaudyna Maciąg
Hej,
jestem Klaudyna (po bohaterce Colette), ale mówią na mnie Futbolowa. Studia wykwalifikowały mnie jako animatora kultury-polonistę, ale moim codziennym zajęciem jest - oprócz blogowania, naturalnie - praca jako marketingowiec i redaktor książek. Mieszkam w Częstochowie i pewnie tak już będzie zawsze, chociaż marzy mi się, by chociaż chwilę pomieszkać w Manchesterze albo Nowym Jorku. Może kiedyś!

Jestem żoną i mamą, kibicem sportowym, maniakiem nauki języków. Kocham grę w szachy, jogę, planszówki, taniec, Postcrossing, projektowanie biżuterii i gotowanie. Kocham też literaturę, film i muzykę, ale to już pewnie wiecie, skoro znaleźliście się na tym blogu.

Moja filozofia życiowa zakłada, że należy cieszyć się szczęściem swoim i innych, wyznaczać sobie cele i osiągać je, stale się rozwijać i dogadzać sobie dobrym jedzeniem i dobrą herbatą. Życie jest za krótkie, by przejmować się porażkami oraz tym, co myślą o nas inni. Wyrosłam z czarnowidztwa i staram się zarażać uśmiechem i optymizmem. Pielęgnuję też w sobie dziecko i wciąż pozwalam sobie na szaleństwa i żarty. Może niezbyt poważna ze mnie mama, niezbyt stateczna żona, ale jakie to ma znaczenie? Pozwalam sobie na bycie fajną. Po prostu.

Bawcie się dobrze poznając Kreatywę!
Darmowy ebook, który współtworzę:

Tu mnie znajdziecie: