6 września 2016

Konkurs z ArtTravel.plKochani, razem z księgarnią turystyczną ArtTravel.pl mamy dla Was obiecywany już jakiś czas temu konkurs. Wygrać będą mogły dwie osoby, do których powędrują zestawy składające się z książek i puzzli. Zapoznajcie się ze szczegółami i stawajcie do walki!

Nagrody od ArtTravel.pl

Księgarnia ArtTravel postanowiła obdarować nagrodami aż dwie osoby. Każdy z uczestników konkursu ma do wyboru jeden z dwóch zaproponowanych zestawów:Warunki konkursu

Konkurs trwa od dziś do godziny 18:00 13 września 2016r. Zgłoszenia przyjmowane są w komentarzach do tego wpisu. Wyniki pojawią się w tym miejscu w ciągu tygodnia od daty zakończenia konkursu.

Pełne zgłoszenie powinno zawierać:
  • odpowiedź na zadanie konkursowe
  • numer zestawu, który chce się wygrać
  • aktywny adres e-mial (jeżeli z jakichś powodów nie chcesz podawać swojego adresu mailowego publicznie, napisz o tym w zgłoszeniu, ale jednocześnie daj mi znać na klaudyna.maciag@o2.pl, żebym w razie Twojej wygranej, miała możliwość Cię o tym poinformować)

Tylko pełne zgłoszenia będą brane pod uwagę!

Zadanie konkursowe

W maksymalnie dziesięciu zdaniach napisz, do jakiego miejsca na świecie chciałbyś się wybrać, aby napisać o nim książkę. Popuść wodze fantazji i zabierz nas do miejsc z krainy marzeń! Nagrodzimy dwie osoby których opowieści urzekną nas najbardziej - jedną, starającą się o zestaw numer 1 i jedną pragnącą zdobyć zestaw nagród numer 2.

Regulamin ogólny konkursów na blogu Kreatywa

WYNIKI

Z radością pragnę poinformować, że zwycięskie zestawy od ArtTravel powędrują do Nieidealnej Anny (numer 1) oraz Dominiki (numer 2). Gratulacje! Wypatrujcie wiadomości ode mnie w swoich skrzynkach mailowych.