29 grudnia 2015

Najpopularniejsze wpisy 2015 roku


Jako że koniec roku już niemalże nastał, a ja nie spodziewam się już żadnych przełomowych wpisów, postanowiłam przygotować dla Was listę najpopularniejszych tekstów roku 2015. Ponieważ w pierwszej piętnastce nie znalazła się żadna recenzja, dla filmów/seriali oraz książek przygotowałam listy osobne, żebyście mieli pełne, wielotematyczne rozeznanie w tym, co czytane było na blogu najchętniej.

Zapraszam do przeglądania!

Na początek, 15 wpisów z największą liczbą odsłon. Pierwszy z nich ma 11 razy więcej wyświetleń niż najpopularniejsza recenzja. To pokazuje, jak wielka przepaść istnieje pomiędzy wpisami o tematyce kulturalnej a tymi bardziej życiowymi.Recenzje książkowe cieszyły się co prawda mniejszą popularnością niż wpisy życiowe i rozwojowe, ale i tak niektóre książki zainteresowały Was wyraźnie bardziej od innych. Oto one (w kolejności od najpopularniejszej):
Trzecia lista zawiera najpopularniejsze wpisy filmowo-serialowe roku 2015:Czy któryś z powyższych wpisów zapadł Wam szczególnie w pamięć?
Dobrze bawiliście się w tym roku z Kreatywą?

12 komentarzy

 1. Bardzo dobrze się bawiłam i bardzo mi Twoje wpisy pomogły zwłaszcza te rozwojowe, przegląd filmowy i kilka książkowych recenzji mi się podobało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zestawienie, jestem pod wrażeniem Twoich wpisów lifestylowych :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wielu z tych wpisów jeszcze nie czytałam, ale właśnie biorę się do roboty :) fajnie, że mi przypomniałąś o tym dzienniku wieloletnim - jakoś tak wypadło z głowy, a taki dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziennik wieloletni to dobry pomysł na nowy rok, polecam :)

   Usuń
 4. Lubię wszystkie Twoje wpisy - zarówno te czysto książkowe, jak i życiowe. Chyba jednak te, które aktualnie najchętniej czytam, dotyczą macierzyństwa i innych życiowych aspektów. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Ano. Różnica kolosalna. Stety i niestety ;)

   Usuń
 6. Nie ukrywam, że najbardziej wryły mi się w pamięć Twoje posty życiowe. Oby takich więcej w 2016 roku! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby było o czym pisać. Dziękuję :)

   Usuń