30 października 2015

Moje włoskie kucharzenie i Wasz konkurs #smakjęzyka!

Kochani, ekipa Multikurs.pl przygotowała wspaniałą akcję #smakjęzyka. Jej hasłem przewodnim jest gotuj z pasją i ucz się języków obcych. Ponieważ ja ostatnio żyję głównie swoją Misją włoski, postanowiłam zaangażować się w pierwszą fazę tej ultraciekawej akcji, opowiedzieć nieco o pewnym włoskim ebooku, a także zachęcić Was do udziału w projekcie i konkursie, w którym możecie wygrać - a jakże! - kursy językowe.

Zapraszam!

Kiedy wejdziecie na smakjezyka.pl, uzyskacie możliwość pobrania całkowicie za darmo pięknie skomponowanego, dwujęzycznego ebooka pełnego włoskich przepisów kulinarnych. Jak widać na zdjęciu obok, sama postanowiłam już jeden z nich wypróbować. Na dobry początek wybrałam klasyczny sos pomidorowy, który z dodatkiem bazylii (ale bez parmezanu, którego nie lubię), wypada wybornie w smaku.

Przede mną jeszcze kilka wyzwań, postanowiłam bowiem wypróbować również przepisy na panna cottę oraz ciasto do pizzy. Rzecz jasna, nie są to jedyne propozycje z ebooka, dlatego zajrzyjcie sami na smakjezyka.pl, pobierzcie darmową publikację i koniecznie wypróbujcie któryś z pysznych włoskich przepisów. Po wrzuceniu zdjęcia na Instagram z tagiem #smakjęzyka, znajdziecie swoje dzieło na stronie akcji.

Życzę udanych przygód kulinarno-językowych!

KONKURS z multikurs.pl

Nagrody: troje zwycięzców otrzyma trzymiesięczny dostęp do wybranego przez siebie kursu językowego (nie dotyczy pakietów).
Data zakończenia: 11 listopada 2015.
Zadanie konkursowe: zainspiruj się włoskim ebookiem ze smakjezyka.pl, wypróbuj któryś z przedstawionych przepisów, a zdjęcie przygotowanego przez siebie dania prześlij na adres klaudyna.maciag@o2.pl (w tytule wpisując: "Konkurs smakjęzyka") i w kilku zdaniach opowiedz w mailu o tym, którego narodu kuchnię cenisz sobie najbardziej i dlaczego. Jedną nagrodę otrzyma autor najładniejszego zdjęcia, a pozostałe dwie - najciekawszego uzasadnienia.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 listopada 2015 roku, a laureaci zostaną dodatkowo poinformowani o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!