24 sierpnia 2015

[KONKURS] Wygraj dwutygodniowy kurs językowy na Malcie!


Kursy językowe organizowane w różnych miejscach świata z pewnością działają nie tylko na moją wyobraźnię, ale również na Waszą. Bo któż nie marzy o łączeniu przyjemnego z pożytecznym - czyli zwiedzaniu świata i poznawaniu obcych kultur, podczas którego - niejako przy okazji - można nauczyć się języka? Ja na pewno!

Ale to nie dla mnie dziś ten wpis. Ja mogę jedynie trzymać za Was kciuki.


Szkoła językowa Maltalingua gromadzi w swoich murach kursantów z całego świata - i Polski, i Chin, i Niemiec, i Japonii, a nawet z... Madagaskaru. Są to osoby w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach i temperamentach, ale łączy ich jedno - to właśnie przepiękną Maltę wybrali, by w międzynarodowym otoczeniu pogłębiać znajomość języka angielskiego (od poziomu A1 do C2).

W ofercie szkoły znajdują się kursy o zróżnicowanym stopniu intensywności oraz lekcje indywidualne. Koszty zaczynają się od 165 Euro poza sezonem, ale warto przejrzeć ofertę dokładnie i dostosować długość kursu do własnych potrzeb - im dłuższy, tym korzystniejsza jest jego cena.

Malta to jedno z tych miejsc, które kojarzy się z ciepłem, przyjaznym otoczeniem słońcem i beztroską, dlatego też - oprócz kursu - warto zainteresować się organizowanymi przez szkołę i ich zaufanych współpracowników wycieczkami. A może, zamiast z hotelu, skorzystać z ofert rodzin goszczących? Możliwości są szerokie. Jedno jest pewne - kto się tam wybierze, z pewnością pozna wyjątkowych ludzi, zobaczy wyjątkowe miejsca i doświadczy... wyjątkowego.


KONKURS


Dla tych z Was, którzy chcieliby skorzystać z oferty Maltalingua, przewidziany został konkurs, w którym wygrać można dwutygodniowy kurs wraz z bezpłatnymi noclegami, dowozem do i z lotniska oraz imprezą powitalną. Aby spróbować swoich sił, wystarczy rozwiązać bezpłatny test językowy, a potem w komentarzu pod nim podać swój wynik i opowiedzieć, dlaczego to właśnie Malta jest miejscem, w którym chciałoby się zgłębiać tajniki języka angielskiego.

Łatwiej już być nie mogło, czyż nie? Dlatego próbujcie swoich sił, bo warto. Powodzenia!

3 komentarze

  1. Anonimowy24/8/15 10:35

    FAJNA SPRAWA Z TYM KONKURSEM. PRZYDA MI SIE!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zwyciężczynią naszego KONKURSU http://www.blog.maltalingua.com/test-your-english/ jest ALEKSANDRA KASPRZAK. Obejrzyjcie jej kreatywny filmik, który nakręciła z pomocą brata: https://www.youtube.com/watch?v=N7yIOHFDHao
    Nagroda to 2-TYG. KURS jęz. ANIELSKIEGO naszej szkole Maltalingua wraz z zakwaterowaniem. :)!

    OdpowiedzUsuń