3 maja 2015

Jubileuszowe zestawienie TOP-30

Pięć lat blogowania to niemało. Od maja 2010 roku zdołałam opublikować na Kreatywie dokładnie 1653 posty, z których niektóre podbiły serca czytelników lub pobudziły ich do przekraczających granice wyobraźni dyskusji. Dziś, na okoliczność blogowego jubileuszu, postanowiłam przygotować zestawienie trzydziestu najpopularniejszych tekstów w historii bloga. Przemawia za nimi liczba komentarzy i/lub wyświetleń, a przytaczam je po to, by tych, którzy z Kreatywą mają do czynienia od niedawna, zachęcić do przyłączenia się do dawnych, wciąż mocno emocjonujących dyskusji, a stałych, wieloletnich czytelników - do przypomnienia sobie, jak to kiedyś było. Zapraszam!Mam nadzieję, że mimo iż teksty te pochodzą z przeszłości, i tak wzbudzą Wasze zainteresowanie.

6 komentarzy

 1. Trochę tego się uzbierało przez te wszystkie lata :) Większość postów pamiętam, ale do niektórych raz jeszcze chętnie zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha, a ja się przekonałam, że o niektórych dawno zapomniałam :-))

   Usuń
 2. Dużo tych postów uzbierało się od 2010 roku.Możesz być z siebie dumna :) Całkiem sporo wpisów kojarzę i zaraz jeszcze zerknę na "1000 filmów,które muszę obejrzeć". Kinomaniakiem zdecydowanie jestem ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie polecam. A najlepiej stworzenie własnej listy :)

   Usuń
 3. Wow tyle postów i to przez 5 lat, wow to dużo naprawdę.
  Niektóre posty sobie poczytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, trochę się naklepałam :))
   Miłej lektury!

   Usuń