14 maja 2014

Majowy SuperKonkurs z wydawnictwem Filia!

Jak ja coś obiecuję, to słowa dotrzymuję. Dlatego zgodnie z zapowiedziami, serdecznie chciałabym zaprosić Was do udziału w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Filia i Kreatywę. Nagrody będą zacne - macie na to moje słowo, ponieważ z obiema miałam już okazję się zapoznać. Obie zasłużyły na ocenę 10/10 - i to powinna być dla Was odpowiednia rekomendacja...

* * *

Kilka słów o nagrodach:

  • Lisa Genova, Motyl (recenzja) - swego czasu przedstawiałam Wam tę niezwykłą powieść i do dziś podtrzymuję opinię, iż jest to jedna z najważniejszych książek mojego życia. Na rynku pojawiło się właśnie nowe wydanie - z moją rekomendacją wewnątrz i na okładce (dowód zdjęciowy) - i to właśnie będzie pierwsza część nagrody.
  • Susannah Cahalan, Umysł w ogniu (recenzja) - koniecznie musicie przeczytać tę szalenie poruszającą książkę, zanim pojawi się na ekranach kin, bo - jak niedawno poinformował filmweb - Charlize Theron wyprodukuje jej ekranizację z Dakotą Fanning w roli głównej! Oto jest druga część nagrody.

Skuszeni?
Zapraszam do udziału w konkursie!

Nagroda: pakiet dwu książek - Motyl + Umysł w ogniu.
Zgłoszenia do: 22/05/2014, godz. 23:00.
Zadanie konkursowe: w maksymalnie pięciu zdaniach opowiedz o najważniejszej książce swojego życia i przekonaj mnie, że to właśnie Ty zasługujesz na komplet niezwykle istotnych dla mnie książek.
Pełne zgłoszenie: imię/nick (dla osób anonimowych), adres e-mail, wypełnione zadanie konkursowe.
Procedura: w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu pojawi się na blogu wpis pokonkursowy, w którym wskazany zostanie zwycięzca. Wtedy też posłana zostanie do niego wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych adresowych, które następnie trafią do sponsora nagród i współorganizatora konkursu - wydawnictwa Filia. Jeżeli przez pięć dni nie dostanę odpowiedzi zwrotnej z danymi, wskazany zostanie kolejny zwycięzca.

Powodzenia i miłej zabawy!

Regulamin ogólny tutaj.