2 maja 2014

Czwarte urodziny Kreatywy [KONKURS]

Źródło: CarbonNYC
Tradycja nakazuje, by co roku drugiego maja celebrować powstanie Kreatywy. Tegoroczny jubileusz jest o tyle wyjątkowy, że może być ostatnim. Nigdy nie zakładałam końca blogowej kariery, ale też nie mam pewności, że po - miejmy nadzieję - szczęśliwym rozwiązaniu w listopadzie, będę miała jeszcze czas i chęci dla tworzenia. Póki co ciąża daje mi nieco w kość i muszę mocno zaciskać zęby, by mobilizować się do czegokolwiek - do pracy, czytania, pisania czy nawet rozmawiania ze znajomymi. Ponieważ jednak nie ma teraz sensu snuć nieprzyjemnych scenariuszy, bo okazja jest radosna, przejdę do najważniejszego i zaproszę Was do udziału w konkursie!Do wygrania będą oczywiście książki, a laureatów będzie dwóch (dla każdego po jednej książce). Proponuję sześć tytułów do wyboru:


Każda ze zgłaszających się osób powinna wybrać dla siebie dwie książki, ponumerowane jako "1" i "2", gdzie pod "jedynką" powinna kryć się bardziej pożądana z książek. Drugi wybór jest niezbędny, gdyby okazało się, że obie wylosowane osoby wskazały jako numer "1" tę samą książkę - wtedy otrzyma ją pierwsza z wylosowanych osób, natomiast do drugiej powędruje tytuł oznaczony przez nią jako "2".

Zgłoszenia do: 10/05/2014, godz. 23:00.
Pełne zgłoszenie: nick/imię (dla osób anonimowych), adres e-mail, tytuły dwóch wybranych książek.
Procedura: 11 maja pojawi się wpis pokonkursowy, w którym wskazani zostaną zwycięzcy. Do obu przesłane zostaną wiadomości e-mail z prośbą o przesłanie danych adresowych. Jeżeli do 15 maja nie otrzymam wiadomości zwrotnych, wylosuję nowego laureata (lub laureatów, gdyby oboje nie odpowiadali).

Powodzenia!

Regulamin ogólny tutaj.