24 października 2013

Wpis podwójnie KONKURSOWY!


CZĘŚĆ PIERWSZA - WYKAŻ SIĘ

Na początek będzie prywata. Kolejny raz zostałam nominowana do nagrody miesiąca w konkursie Tesco Magazynu i będzie mi bardzo miło, jeśli poświęcicie kilka sekund na to, by wejść pod ten link i zagłosować na wpis 'Wykopmy baby ze stadionów', pochodzący z mojego drugiego bloga. Ankieta znajduje się w bocznej szpalcie i nie wymaga od Was żadnego logowania, podawania maila czy czegokolwiek innego.


CZĘŚĆ DRUGA - BĄDŹ ZWYCIĘZCĄ

Tak się ułożyło, że w ramach prezentu ślubnego otrzymaliśmy książkę, która dosłownie kilka tygodni wcześniej pojawiła się na naszych regałach. Dlatego też postanowiłam egzemplarz z dedykacją zachować dla nas (co oczywiste), natomiast ten pierwszy - jeszcze nieczytany - oddać któremuś z czytelników Kreatywy. Zadanie będzie związane z - a jakże! - miłością, skoro mamy do czynienia z taką książką.

Do wygrania: Zaklęci w czasie Audrey Niffenegger.
Zgłoszenia do: 31/10/2013, godz. 22:00.
Zadanie konkursowe: w komentarzu do poniższego wpisu umieść tytuł historii miłosnej godnej polecenia. Takiej, w którą zaczytamy się oboje - i ja, i małż (na szczęście straszny z niego romantyk, więc nie musicie się obawiać, że coś będzie zbyt babskie). Wygra ta osoba, która poda najciekawsze uzasadnienie swojego wyboru. Zwycięzcę najpewniej znów wybierze Marcin, ponieważ ja nigdy nie czuję się na siłach, by wybierać spośród mnóstwa interesujących wypowiedzi :)
Pełne zgłoszenie: nick/imię (dla osób anonimowych), odpowiedź na zadanie konkursowe oraz czynny adres e-mail. Tylko pełne zgłoszenia będą brane pod uwagę.
Procedura imię/nick laureata podam 31/10/2013 po 23:00 (o ile Internet się nie wyzłośliwi lub na mój blok nie spadnie meteoryt), wtedy też wyślę maila do zwycięzcy z prośbą o podanie danych adresowych. Biorąc pod uwagę, że będzie to tzw. długi weekend, na odpowiedź będę czekać siedem dni. Jeżeli w tym czasie nie otrzymam adresu zwycięzcy, wybierzemy kolejnego kandydata do nagrody.


P O W O D Z E N I A!

Regulamin konkursów na blogu Kreatywa