25 września 2012

Konkurs książkowy!

Marzyciele i Pokutnicy - k o n k u r s
Bardzo się cieszę, że mogę zaprosić Was do udziału w konkursie, którego zwycięzca otrzyma nagrodę książkową od pana Krzysztofa Spadło. Będzie to oczywiście - zbierający znakomite recenzje - zbiór opowiadań Marzyciele i Pokutnicy.

W tym miejscu małe przypomnienie - zachęta:

moja recenzja
zostań współtwórcą e-booka


Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać tej arcyciekawej książki, jest to znakomita okazja do nadrobienia zaległości i - być może - stanięcia przed możliwością udziału w tworzeniu e-booka.

Co należy zrobić?
Pozostawić pod tym wpisem komentarz, zawierający: nick/pseudonim (anonimy muszą być podpisane), adres e-mail oraz odpowiedź na zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe
Ponieważ w Marzycielach i Pokutnikach pojawia się maleńka wzmianka o moim mieście - Częstochowie, chciałabym, abyście opowiedzieli o skojarzeniach, jakie ono w Was budzi. Może znacie inne książki, których akcja została tu osadzona? Może byliście tu kiedyś? A może w ogóle o nim nie słyszeliście? Bardzo jestem ciekawa Waszych skojarzeń!

Rozwiązanie konkursu
Na Wasze odpowiedzi czekam do środy 03.10.2012 do godziny 18:00. Tego samego dnia przeprowadzę losowanie, a o jego wyniku poinformuję Was za pośrednictwem bloga i strony na fejsbuku, a szczęśliwego zwycięzcę również drogą mailową. Jego dane adresowe przekażę panu Krzysztofowi, który ufundował nagrodę.

Powodzenia!

Zasady przeprowadzania konkursów na blogu kreatywa: tutaj.