21 czerwca 2012

Pojedynki Okładek - Wielki Finał (+ konkurs!)


Zasady zabawy w Pojedynki Okładek są proste - raz w tygodniu umieszczam informacje o wybranej powieści, wraz z okładkami różnych jej wydań. Wy za pośrednictwem komentarzy ustawiacie je w kolejności od najlepszej do najgorszej. Na tej podstawie przyznam im punkty, a w następnym tygodniu przedstawię wyniki Waszych wyborów.
Po prawie sześciu miesiącach zmagań nareszcie nadszedł Wielki Finał Pojedynków Okładek - akcji która miała na celu upowszechnianie literatury za pomocą prezentowania okładek z całego świata. Mam nadzieję, że dzięki Pojedynkom choć trochę zapoznaliście się z podejściem różnych narodów do wydawania książek. Wiele razy podkreślaliście, które kraje odznaczają się w tym względzie lepszym gustem, a które słabszym, co pozwala mi wierzyć, że na coś ta akcja Wam się przydała.

Do Wielkiego Finału dostały się następujące okładki:
(zdjęcie powiększy się po kliknięciu)
W komentarzach wymieniajcie w stosownej kolejności TRZY najlepsze propozycje. Na trzy osoby, które najciekawiej uzasadnią swój wybór, czekają nagrody-niespodzianki. Chętni do udziału w konkursie powinni wraz z typami i uzasadnieniami pozostawić w komentarzu również adres e-mail. Miłej zabawy!

Macie czas do 5 lipca 2012, do godziny 18:00!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.