4 czerwca 2012

Blogerzy mają głos - II edycja Złotej Zakładki!

Kochani! Blogerzy znowu dochodzą do głosu! Pamiętacie Złotą Zakładkę, nagrodę przyznawaną przez nas - blogerów książkowych? Część z Was przed rokiem nie spełniała wymogów regulaminowych, niektórzy nie zdążyli przedstawić swoich typów, ale ci, którzy wzięli udział w akcji, uznali tę blogową ideę za wielki sukces. Dziś nadszedł więc czas, by wziąć udział w kolejnej edycji, podsumowując rok 2011 i wybierając najlepsze książki tamtych dwunastu miesięcy. Kategorie są zróżnicowane i ciekawe, do każdej z nich przypisać można do trzech typów. Co ważne, wybieramy wyłącznie nowości roku 2011, a więc nie wznowienia (chyba, że doszło do znacznej ingerencji w tekst). Więcej informacji tutaj.

Często narzekamy na wybory wielkich krytyków i anonimowych komisji, przyznających prestiżowe nagrody w dziedzinie literatury, dlatego tak wielką wagę powinna mieć dla Was Złota Zakładka. Zeszłoroczni laureaci zgodnie podkreślali, jak ogromne znaczenie ma dla nich opinia nas - czytelników. Dzięki tej nagrodzie mamy ogromną szansę udowodnić, że nasza praca ma sens, że nasza pasja jest nie bez znaczenia.

Doceńcie to, że wreszcie czytelnicy-blogerzy mają głos i skorzystajcie z danej Wam szansy - głosujcie i promujcie tę niezwykłą ideę na swoich blogach. We wrześniu przybądźcie na rozdanie nagród i świętujcie razem z nami. Naprawdę warto uczestniczyć we wspólnych działaniach blogerów książkowych i warto doceniać swoich ulubionych twórców. Czy nie chcielibyście, aby ulubiony pisarz wyróżnił Was w taki sposób? ;)

Odwiedzajcie stronę zlota-zakladka.pl, reklamujcie ją na swoich blogach, przesyłajcie typy i bądźcie częścią najważniejszego wydarzenia roku w świecie blogerów książkowych!

Zeszłoroczni zwycięzcy oraz członkowie ekipy odpowiedzialnej za organizację Złotej Zakładki. Zdjęcie pochodzi ze strony zlota-zakladka.pl.

7 komentarzy

 1. Świetna inicjatywa! Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. Dzięki za info ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za informacje, nie wiedziałam, że takie coś ma miejsce. Już biorę się za obserwowanie stronki. Inicjatywa genialna ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam pojęcia o takiej akcji.
  Na pewno wezmę w niej udział.
  Pozdrawiam!
  http://my-logorrhea.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie bym wzięła udział, ale nie załapuję się do wymagań. Mój blog ma dopiero 5 miesięcy :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Marcepankowa, ale za rok będzie się kwalifikował. Pamiętajcie o tym, że to docelowo nie ma być jednorazowa akcja, tylko coroczna. W zeszłym roku też było sporo osób płaczących, że się nie łapią, a w tym roku już spokojnie mogą i pierwsze osoby już się zgłaszają. Więc cierpliwości i wytrwałości! A na razie możecie nas wspierać promocyjnie, np. pisząc o naszej inicjatywie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W zeszłym roku bardzo się zawiodłam, że się nie kwalifikowałam, więc wypadałoby tym razem wziąć udział ! :D Swoją drogą to dobry pomysł, bo choć często ufam krytykom i wydawnictwom nie zawodząc się to bywa, że wciskają straszne Gnioty ^^

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja się nie łapię bo piszę opinię, a nie recenzje:D ale taką akcję warto reklamować:) no i gratuluję wyróżnienia!!!!:)

  OdpowiedzUsuń