2 maja 2012

Urodzinowo-konkursowo, czyli dwa lata Kreatywy!


Przyszła pora na odrobinę urodzinowej zabawy! Drugi maja jest dniem, w którym Kreatywa świętuje swoje powstanie. Co prawda mam wrażenie, że w blogosferze funkcjonujemy razem dużo dłużej, ale to raptem dwa latka - wciąż jesteśmy tu świeżynkami. Jeszcze trzy i nazwę się 'starym wyjadaczem', a bloga 'ultraważnym miejscem w sieci' ;) Do tego jednak droga daleka i wiele dobrego musi się wydarzyć, abym wciąż miała czas, siły i zapał do prowadzenia i pielęgnowania Kreatywy. Póki co - bawimy się razem świetnie i mam nadzieję, że tak już pozostanie.

Wszystkim Wam bardzo dziękuję za odwiedziny, dyskusje i angażowanie się w organizowane przeze mnie akcje. To wszystko sprawia, że wierzę w sens tworzenia.

Miniony rok był dla Kreatywy przełomowy. Jak wiecie - pojawiła się na wystawie Akcja Animacja (tutaj) oraz w telewizji (tutaj), co sprawiło, że grono jej odbiorców znacznie się poszerzyło. Ważnym momentem dla mnie-blogerki i czytelniczki było również wyróżnienie przez panią Małgorzatę Gutowską-Adamczyk na uroczystości rozdania Złotej Zakładki (tutaj). Mam nadzieję, że kolejny rok mojego blogowego życia przyniesie równie dużo wspaniałych, podniosłych i radosnych chwil.


K O N K U R S

Porządna impreza urodzinowa nie może obyć się bez konkursu dla szanownych czytelników! Tym razem do świętowania zaprosiłam sklep internetowy Merlin.pl (przy okazji - do jutra możecie zrobić tam zakupy z 20%-wą zniżką i tańszym kurierem, polecam!). Jaka będzie nagroda? Trzy egzemplarze powieści Przypadki pani Eustaszyny, autorstwa Marii Ulatowskiej (przeczytaj opis). Na majowe ciepłe popołudnia będzie jak znalazł!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w losowaniu nagród?
Pozostawić pod tym wpisem komentarz, zawierający: nick/pseudonim (anonimy muszą być podpisane), adres e-mail oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Mój idealny poranek z książką, wygląda następująco:

A Wasze pytanie konkursowe brzmi: jaką książkę ze sklepu Merlin.pl chcielibyście chłonąć w słoneczny poranek, przy taktach ulubionej muzyki i w towarzystwie smacznej herbaty?

Na zgłoszenia czekam do godziny 10:00, 13 maja 2012.
Po losowaniu wyślę maile do zwycięzców i przez trzy dni czekać będę na odpowiedź z danymi, które przekażę pani Agacie z Merlina, by mogła przesłać do Was nagrody.

Powodzenia!