13 maja 2012

Rozwiązanie konkursu urodzinowego!

Z dzisiejszego losowania zwycięzców chciałam przeprowadzić piękną fotorelację. Chwyciłam lustrzankę i natrzaskałam mnóstwo zdjęć, relacjonujących krok po kroku to wielkie wydarzenie, po czym czytnik kart odmówił posłuszeństwa. Żeby więc zaprezentować jakiekolwiek dowody zdjęciowe, sięgnęłam po drugi aparat, do którego kabla nie zgubiłam, więc czytnik nie był potrzebny ;) Zdjęcia mogłam zrobić jednak tylko dwa, ponieważ nie było sensu powtarzać procedury od nowa:

Szczęśliwe zwyciężczynie, to: Bluejanet, Sylwuch oraz Soulmate. Gratulacje! Oczekujcie maili ode mnie.

Przypominam, że nagrodami były trzy egzemplarze powieści Przypadki pani Eustaszyny, które ufundował sklep internetowy Merlin. Bardzo dziękuję za ofiarowanie książek dla zwycięzców!

A Wam, kochani, dziękuję za udział w zabawie. Już wkrótce wypatrujcie kolejnych konkursów!


PS. Jeśli w najbliższym czasie zastaniecie tu mały bałagan, oznacza to, że wprowadzam zmiany w grafice. Spodziewajcie się więc kolejnej rewolucji w wystroju bloga i... nowego stałego cyklu, nad którym właśnie pracuję :)

18 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. gratuluje kiedyś w końcu i mi się poszczęści mam nadzieje

   Usuń
 2. O, ja już się na ten cykl doczekać nie mogę :D No i oczywiście zmianę grafiki - ja tak zawsze mam, że po ok. 2 miesiącach grafika na moim blogu zaczyna mnie tak wkurzać, że MUSZĘ coś z nią zrobić, bo inaczej się uduszę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Grautlacje dla zwyciężczyń!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Ciekawa jestem tych zmian. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. To zwycięzców się losuje, trzeba tylko zgłosić swój udział? Jak tak, to ja wypatruję kolejnego konkursu! :) A nuż mi szczęście dopisze...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! Jestem strasznie ciekawa nie tyle tej grafiki (która zawsze jest u ciebie na 5 z plusem!), ale nowego cyklu ;D Już nie mogę się doczekać ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. moje gratulacje dla zwyciężczyń :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję! Bardzo, bardzo dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Odrywam się na chwilę od biologii i fizyki i chciałam poinformować o przeprowadzce na:
  http://zapiski-rozrzucone.blogspot.com/
  Pierwsza notka już się pojawiła. Remont i wykończenie wnętrz ciągle trwa, ale prace przerywane są szkołą - za utrudnienia przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Przyznam szczerze, że nie wierzyłam, iż poszczęści mi się. A tutaj taka niespodzianka.. :) Super, jestem bardzo zadowolona. Nie mogę doczekać się nowego cyklu!

  OdpowiedzUsuń
 12. Współczuję i pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń