28 października 2011

UWAGA, konkurs!


KONKURS
Wyraź swój nastrój koloremO co chodzi? :)
Mamy dla Was konkurs pełen kolorów na przekór jesiennej szarości :) Zainspirował nas do tego Leo – główny bohater bestsellerowej książki Biała jak mleko, czerwona jak krew, który opisuje swój świat za pomocą barw.


Jakie macie zadanie?
Zrób zdjęcie nawiązujące do hasła konkursowego: wyraź swój nastrój kolorem. Masz pełną swobodę w interpretacji hasła, najważniejsze jest, żebyś zdjęcie podpisał :)


Jak działa konkurs?
Ty umieszczasz zdjęcie (www.bialajakmleko.pl) , a inni na nie głosują. Możesz zachęcać swoich znajomych, żeby wsparli Twoje dzieło :) Masz czas do 31 grudnia (jeśli do tego czasu Twoja praca zawiśnie w galerii, masz szansę na wygraną)! Jeśli Twoje zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów – wygrywasz!


Co możesz wygrać?
Kolorowego iPoda – Ty wybierasz kolor! I oczywiście książkę, od której wszystko się zaczęło czyli egzemplarz Białej jak mleko, czerwonej jak krew.

Będą też 3 wyróżnienia, a za nie kody zakupowe na 100 zł każdy do wydania w naszej księgarni internetowej.

Do dzieła!

www.bialajakmleko.pl

Zapoznaj się z moją opinią o Białej jak mleko tutaj.
Tutaj zajrzyj do książki.

POWODZENIA!

4 komentarze:

 1. Zgłosiłam się, jak tylko pojawi się moje zdjęcie będę musiała mobilizować znajomych do głosowania, ciężkie zadanie, ale czego nie robi się dla zdobycia książki! :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Też zastanawiam się nad udziałem, mam nawet odpowiednie zdjęcie ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałbym wziąć udział w tym konkursie, ale jakoś nie mam pomysłu co do zdjęcia. Fotografia nie jest moją mocną stroną;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny konkurs :) Może spróbuję, choć mój talent do robienia zdjęć nie jest powalający, ale warto spróbować. Tylko trzeba by pomyśleć o czymś oryginalnym.

  OdpowiedzUsuń