22 lipca 2011

Takie tam... łańcuszki :)

Jak zapewne większość z Was wie, krąży po blogowym świecie ostatnio pewien łańcuszek, zachęcający do zabawy we wskazywanie najlepszych(?), najciekawszych(?) czy też najfajniejszych(?) blogów w sieci. Bardzo miło jest dowiedzieć się, że sporo osób nas docenia. Mnie wyróżnili: Lenalee, Zaczytana w chmurach, Mol książkowy, Dominika, Paula, Dr Kohoutek, ktrya, Meme, Nyx, Aleksandra oraz Malwina. Bardzo Wam za to dziękuję, ale sama kolejnych szesnastu osób wskazywać nie będę. Dlaczego? Łatwiej byłoby mi wyróżnić jeden, góra trzy najbardziej interesujące mnie blogi. 16 to taka dziwna liczba - czemu nie 20? Albo 25? W każdym razie: każdego, kogo cenię odwiedzam w miarę regularnie i nie byłabym pierwszą osobą, od której te osoby dostałyby nominację. Więc niech będzie tak, jak jest :)

Wypełnię jednak punkt dotyczący ujawnienia siedmiu nowych faktów na swój temat. Co prawda całkiem niedawno zwierzyłam się Wam już całkiem solidnie (o, tutaj), ale chociaż w części zabawy chciałabym wciąć udział. Zatem:

1) Jestem jednym z największych buntowników w historii mojej szkoły. Organizowałam strajki (również okupacyjne) przeciwko:
- bieganiu na kilometr podczas WFu;
- skakaniu przez kozła i skrzynię;
- graniu w koszykówkę;
- wypalaniu traw;
- sprzątaniu pokoi (na Zielonej Szkole);
- chodzeniu po górach (ta sama Zielona Szkoła w Rabce).

2) Oprócz tego, pisywałam do dyrekcji (przy asyście koleżanek, oczywiście) setki donosów na niewłaściwie zachowania nauczycieli. Włącznie ze skargami na wychowawczynię o to, że... regularnie usprawiedliwiała nam wagary :))

3) Parę lat temu moi sąsiedzi ujawnili kilka kompromitujących faktów z mego dzieciństwa. Ot, np. podobno przychodziłam do nich... korzystać z toalety. A dlaczego? Bo nie chciało mi się wdrapywać na moje trzecie piętro - poprzestawałam więc na pierwszym... Cóż. Z lenistwa chyba się nie wyrasta ;)

4) Z innych źródeł dowiedziałam się, że w wieku sześciu lat terroryzowałam dziewczynki w piaskownicy, walcząc z nimi o panowanie na danym terenie. Koleżanka twierdzi nawet, że zdarzyło mi się grozić jej siostrze grabkami. Kto wie, to by było całkiem w moim stylu... ;)

5) Mam za sobą nieudaną karierę muzyczną. W podstawówce byłam jedynym odmieńcem w klasie, który nie występował w szkolnym zespole, więc - pomimo kompletnego braku talentu - wprosiłam się w szeregi zespołu. Niestety, wyrzucono mnie po pierwszej próbie. Podobno przez brak znajomości Cichej nocy...

6) Parę ładnych lat temu prowadziłam dwie interesujące listy. Pierwsza dotyczyła osób głupszych ode mnie. Druga dowodów na to, że moja rodzina jest nienormalna. Zapewniam, że obie były niezwykle obszerne ;)

7) W wieku czternastu lat nosiłam się z zamiarem zrobienia gigantycznego tatuażu na udzie. Przedstawiać miał on lwa z herbu mojego klubu żużlowego. Na całe szczęście tatuażyści mieli więcej rozsądku, niż ja. Do tej pory próbuję sobie wyobrazić, jak to dzieło mogłoby wyglądać na moim stale poszerzającym się udźcu i aż mnie ciarki przechodzą na myśl o własnej głupocie. Nie żeby zmieniło się coś w moim zamiłowaniu do żużla. Ale ogromny łeb lwa na nodze...? Wyobrażacie to sobie? :)

Bo ja wolę nie!

15 komentarzy:

 1. Hahahahah :D Wyobraziłam sobie ten tatuaż, dobrze, że Ci go odradzili! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze ciekawostki świetne:)). Też miałam chęć na tatuaż, ale skończyło się na "chceniu":)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szalona z Ciebie dziewczyna! :)
  A tatuaż na udzie spowodował mój niekontrolowany wybuch śmiechu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ha ha, ale się ubawiłam! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Najlepsze to z tym tatuażem, a co do przeszłości, jako dziecko też chodziłam po cudzych domach, ale bardziej, żeby pozwiedzać, no i nie zawsze byłam zbyt grzecznym dzieckiem i lubiłam kogoś uderzyć ;d

  OdpowiedzUsuń
 6. z całego tego łańcuszka warto było czekać na twój wpis !!! Boskie/cudowne

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne te twoje ciekawostki :)
  Widzę, że nie tylko we mnie "łańcuszek" rodzi wątpliwości do wskazywania blogów, w końcu te, które nas interesują odwiedzamy!
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 8. O rany, zaserwowałaś naprawdę interesujące fakty! Uśmiałam się jak głupia. Buntowniczka? Terrorystka? No proszę, proszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Podoba mi się pomysł z tym buntem i strajkiem w szkole, także nie lubiłam tych dyscyplin :( Punkt 6 ciekawy :) Ogromny lew tylko by szpecił, dobrze, że jednak nie masz, męczyłabyś sie tylko. Przyznam, że nam malutkim tatuażem w dalszym ciągu się zastanawiam i pewnie kiedyś zaszaleję :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ty to miałaś pomysły ;D Ha ha ha... Ale się uśmiałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak zwykle - mistrzyni ciekawostek :) Masz niewiarygodny dystans do siebie, przepadam za tą cechą :) A skargi na te dyscypliny na wuefie sama bym chętnie swego czasu złożyła ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Historia z grabkami jest świetna! hihi

  OdpowiedzUsuń
 13. Tą toaletą rozwaliłaś mnie na drobny mak ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja bym tam chciała mieć taką wychowawczynię!

  OdpowiedzUsuń