18 czerwca 2011

Spotkanie z Marcinem Mellerem i inne ważne wydarzenia

Parę dni temu w częstochowskiej księgarni Świat Książki miało odbyć się spotkanie z autorami popularnej ostatnio książki - Gaumardżos!. Niestety, na miejscu stawiła się tylko 1/2 składu - Marcin Meller. Z ważnych przyczyn zabrakło współautorki - Anny Dziewit-Meller, ale mam wielką nadzieję, że jeszcze kiedyś nadarzy się okazja, aby poznać i tę panią. Bardzo jestem ciekawa, jak wyglądają spotkania, gdy uczestniczy w nich ta niezwykła para. Na pewno ciekawie się uzupełniają :) Niemniej, Marcin Meller znakomicie poradził sobie z częstochowską publiką i ze spotkania wyniosłam same miłe wspomnienia. Co prawda umieszczono nas w pierwszym rzędzie, co było dla mnie okrutnie stresujące, ale w ostatnim czasie w większych wydarzeniach brałam udział, więc jakoś udało mi się to przetrwać.

Jakiś czas temu brałam udział w ciekawej dyskusji na temat podróżniczych marzeń. Każdy z nas miał podać pięć miejsc, w które chciałby się udać. Ja wymieniłam wówczas Serbię, Gruzję, Australię z Nową Zelandią, Irlandię i Indie. To jedne z najbardziej fascynujących mnie miejsc na kuli ziemskiej, a po spotkaniu z Marcinem Mellerem Gruzja na mej liście oznaczona została kolorem czerwonym, pogrubiona i podkreślona. O ile wcześniej było to dla mnie jedynie małe pragnienie, o tyle teraz stało się ono celem. I wierzę, że kiedyś uda mi się ów cel zrealizować :)

Panie Marcinie - dziękuję za inspirujące spotkanie!Korzystając z okazji, chciałabym wspomnieć o ważnym wydarzeniu, które sprawi, że na kilka dni zniknę z blogowego świata. Otóż, w środku tygodnia wybywam z narzeczonym do spa w Kołobrzegu. Tak się złożyło, że spontanicznie wzięłam udział w pewnym konkursie, organizowanym przez KJG Company oraz mój ukochany klub żużlowy i... wygrałam :) Tak więc pakuję książki, chwytam krem z wysokim faktorem i wybywam do Diva Spa. Życzcie mi - abym nawdychawszy się jodu - wróciła wreszcie do zdrowia :)

15 komentarzy

 1. Oj tego spotkania ogromnie ci zazdroszcze! Tak bardzo bym chciała posłuchać o Gruzji!
  Życzę ci udanego wypoczynku, pięknej pogody i abyś wróciła szczęśliwa i w pełni zrelaksowana!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie tez było spotkanie, ale oczywiście nie mogłam uczestniczyć :( Dlatego zazdroszczę :) Książkę z dedykacją Państwa Mellerów mam, przyjaciel mi przywiózł :) Nie jest to jednak to samo co uczestniczyć w spotkaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, zazdroszczę Ci i inspiracji pospotkaniowych no i tego wyjazdu do SPA, szczęściara!!! :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. ależ Ci zazdroszczę tego spotkania. Mam cichą nadzieję, że i mnie kiedyś uda się trafić na spotkanie duetu Meller :)
  Ależ Ci się poszczęściło! A Kołobrzeg moim zdaniem jest jednym z najpiękniejszych nadmorskich miast. Miłego wypoczynku!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję spotkania i życzę przyjemnego wypoczynku w SPA:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze lubiłam Marcina Mellera, z pewnością rzucę się niczym lwica na książkę. I życzę totalnego wypoczynku w spa, ale Ci się udało! Baw się dobrze. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje!! Udanego odpoczynku i zdrówka :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też bym chciała na takie spotkanie się wybrać więc naprawdę zazdroszczę tym bardziej, że książka naprawdę bardzo udana :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O matko! Jak ja Ci tego spa zazdroszczę! Udanego wypoczynku więc, nabrania dobrych sił witalnych ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowa Zelandia to również moje marzenie, a o Irlandii nie wspominam, bo to oczywiste :-). Udanego wyjazdu!

  OdpowiedzUsuń
 11. Nawdychaj się jodu i wróć do zdrowia! ;D

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję autografu i wygranej ! Życzę udanego wypoczynku. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Co prawda do Częstochowy bliżej mi niż dalej, ale pomimo tego nieczęsto tam bywam :(. Cóż, gratuluję spotkania i życzę jak najlepszego wypoczynku w SPA :).

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. O Burżua. Życzę cudownego pobytu w SPA, na pewno będzie świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Książka w planach, jedna z tych pozycju, które koniecznie chcę przeczytać:)

  OdpowiedzUsuń