2 maja 2011

Pierwsze urodziny! :-)

Oto właśnie minął rok od powstania Kreatywy! Co prawda pomysł na blog (z dokładnie tą samą nazwą) zrodził się dużo wcześniej, ale poprzednie próby jakoś nie kończyły się sukcesem. Tym razem udowodniłam jednak, że jestem w stanie trwać wiernie przy swych pomysłach i wciąż się wraz z nimi rozwijać. Bardzo jestem dumna z siebie, ale wiem, że Kreatywa nie miałaby sensu istnienia bez Was, moi drodzy. Gdyby nie polemika z czytelnikami i możliwość poznawania innych blogerów na pewno nie cieszyłabym się dniem dzisiejszym tak bardzo. A tak... Specjalnie dla Was:
Urodzinowe ciasteczko dedykuję wszystkim odwiedzającym, czytającym i komentującym blog. Dziękuję również instytucjom, z którymi podjęłam w tym czasie współpracę - ogromną przyjemność czerpię z recenzowania dla Was. Mamie - za ufundowanie ekslibrisa i tacie za sfinansowanie kolekcji literatury rosyjskiej i Wielkich Biografii. Narzeczonemu za wsparcie i motywację, a bratankowi za pozowanie do zdjęć :) Fajnie, że jesteście - dzięki Wam Kreatywa wciąż funkcjonuje i ma się dobrze!

To teraz na "trzyyyyyy-czteeeeeee-ryyyyyy" zdmuchujemy świeczkę (śliczna jest, żałuję, że nie widać tego dokładnie na zdjęciu ;)) i wypowiadamy życzenia!

* * *

Oczywiście nie mogło zabraknąć urodzinowego konkursu! Wśród wszystkich blogerów, którzy zostawią wpis pod tą notką, rozlosuję nagrody. Główną będzie książka Mądrość Toskanii + mała niespodzianka. Dwóch nagród pocieszenia nie zdradzę, ale będą to takie same niespodzianki, jak dla laureata pierwszej nagrody. Wszystko, co musicie zrobić, to do 18:00 najbliższego czwartku zostawić wpis z wyrażeniem chęci otrzymania nagrody. Będzie mi miło, jeśli dodacie do tego parę słów od siebie na temat Kreatywy - co w niej lubicie, a co mniej. Powodzenia! :)


* * *

Na okoliczność urodzin, postanowiłam stworzyć również kreatywowy banner. Gdyby ktoś umieszczał linki u siebie w takiej formie - proszę bardzo: