9 kwietnia 2011

Welcome to the Rileys

Zachęcam Was do obejrzenia filmu Welcome to the Rileys z Kristen Stewart, Jamesem Gandolfinim i Melissą Leo w rolach głównych. Jest to niezwykła opowieść o dwójce ludzi leczących rany po utracie córki. Ona popada w chorobę psychiczną i na lata zamyka się w czterech ścianach, on szuka pocieszenia w ramionach kochanki. Całkowicie zamykając się na temat nieżyjącego dziecka, Doug i Lois powoli oddalają się od siebie, aż w końcu on postanawia zaszyć się w Nowym Orleanie w towarzystwie małoletniej striptizerki. Tam odnajduje go żona, która po latach stagnacji postanawia ratować trzydzieści lat małżeństwa. Przeświadczona o zdradzie męża dokonuje wstrząsającego odkrycia. I całkowicie reorganizuje swoje życie.

A wszystko za sprawą jednej, niezwykłej nastolatki...Obejrzyjcie zwiastun i dajcie się skusić na obejrzenie Welcome to the Rileys. Proponuję nie zniechęcać się obsadą aktorską - zapewniam, że czeka Was pozytywne zaskoczenie!

Zachęcam!

15 komentarzy

 1. No to mnie zachęciłaś ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet nie słyszałam o tym filmie, ale po Twojej recenzji wpisałam go do obowiązkowych:)). Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odstraszyła mnie ta Stewart no. Jakoś nie mogę się przemóc do oglądania z nią filmów. Może kiedyś, jak pokaże, że nalepka Zmierzchu to nie wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy10/4/11 10:27

  @Vampire_Slayer: wlasnie pokazala ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo, opis jest bardzo interesujący! :) Co do obsady to mnie ona nie odstrasza:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Vampire_Slayer,
  ale jeśli będziesz omijać filmy z nią, to raczej się nie przekonasz, czy pokazała coś, czy nie. Dla mnie to najlepszy film, jaki z nią widziałam, a było ich nie mało. Bez tych jej głupich min, za to z naprawdę dobrą, autentyczną grą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie obejrzę ;) Co do Stewart - bardzo podobała mi się jej gra w "In the land of women" i "Speak", więc nie jestem do niej zrażona ;) Trailer zapowiada świetny film, Twoja recenzja także ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kompletnie zapomniałam o tym filmie, a przecież tak chciałam go obejrzeć :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo interesujące :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie też zachęciłaś :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Czuję się zachęcony:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zachęcona poczułam się bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Obejrzałam trailer i koniecznie muszę obejrzeć ten film. Dzięki za zachęcenie, bo nawet o nim nie słyszałam :).

  OdpowiedzUsuń
 14. Trailer zachęca, obejrzę i mam nadzieję, że Kirsten nie będzie robiła tych swoich głupich minek.

  OdpowiedzUsuń
 15. Chętnie sięgnę po ten film, jeśli polecasz. Gatunek, który lubię, a Stewart się nie zrażam, mimo jej gry w "Zmierzchu". Daję autorom/aktorom/reżyserem więcej niż jedną szansę, a często nawet więcej niż dwie :)

  OdpowiedzUsuń